Firma   Oferta  Fundusze UE Nasi Klienci   Kontakt   

O firmie

MW Management spółka z o.o. powstała w 2001 roku i została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000071881.
Siedziba spółki mieści się w Siedlcach. Biura spółki mieszczą się w Warszawie - dzięki temu możemy mieć bliski kontakt z naszymi klientami. Kapitał zakładowy spółki M.W. Management wynosi 50 000 złotych, a jej roczne obroty ponad 15 mln złotych.
Pracownikami spółki są doświadczeni fachowcy z branży obrotu wierzytelnościami i windykacji należności oraz rynku farmaceutycznego.
Dzięki temu mamy pełny obraz sytuacji rynkowej i znamy zapotrzebowanie na nasze usługi. Za główny cel stawiamy sobie zadowolenie naszych klientów z jakości świadczonych usług, a to osiągamy dzięki bardzo dobrej obsłudze prawnej, elastyczności i mobilności.
Odpowiadając na zapotrzebowanie naszych klientów od 2004 roku firma MW Management sp. z o.o.  zajmuje się doradztwem w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych w ramach programów PHARE oraz SAPARD.

Misją naszej firmy jest działanie zgodnie z zasadami dobrej praktyki kupieckiej i lojalności wobec naszych kontrahentów.

 

 

Adres Telefon/Fax Email

ul. Alpejska 55a, 04 - 628
Warszawa

sekretariat: (022) 812 73 23

mwm@mwm.biz.pl

 ©2004 seba All rights reserved 

Firma Oferta Fundusze EU  Nasi Klienci  Kontakt